Společnost Excellent trans services s.r.o. se snaží vyhovět a přizpůsobit přepravní služby veškerým požadavkům našich klientů a zajistit individuální přístup každému z nich. Zajišťujeme mezinárodní kamionovou dopravu pro přepravu zásilek z místa nakládky až na místo určení, a to vlastními vozy nebo prostřednictvím prověřených smluvních dopravců.

 

Doprava              – dopravíme Vaše zboží jakéhokoliv objemu v rámci České republiky i Evropy.

Vaše přepravované zboží je po celou dobu přepravy pojištěno. Přeprava a skladová manipulace je zajišťována pomocí vlastního vozového parku a manipulační techniky. Samozřejmostí jsou odborná a profesní školení zaměstnanců. Svým zákazníkům v oboru nákladní silniční dopravy a skladování zboží nabízíme spolehlivost, flexibilitu a osobní přístup.

logo extrans

Specializace: Excellent trans services s.r.o. vlastní povolení pro všechna svá vozidla vyvážet odpad z České republiky do Německa. Zabýváme se především přepravou starého papíru a plastů.

 

Skladování          – disponujeme skladovacími prostory o celkové ploše 2.000 m²  v centru Liberce a 3.000 m²  v Liberci u letiště. Zajistíme Vám skladování včetně  manipulace  dle Vašich potřeb

sklad1IMG_1392